„MIERNY NAUCZYCIEL MÓWI,
DOBRY NAUCZYCIEL WYJAŚNIA,
LEPSZY NAUCZYCIEL DEMONSTRUJE,
DOSKONAŁY NAUCZYCIEL INSPIRUJE”
William Artur Ward

 

W maju 2017 roku została zawarta umowa o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół nr 1 Technikum nr 1 w Grodzisku Mazowieckim a siecią Marriott International. Podpisali ją Dyrektor ZS nr 1 – Cezary Skalski i Dyrektor Personalny Sieci Starwood Hotels and Resorts – Tomasz Dejtrowski.
Marriott International to największa na świecie amerykańska międzynarodowa sieć luksusowych hoteli. Obejmuje także warszawskie hotele, takie jak Sheraton Warsaw Hotel, The Westin Warsaw, Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw.
Na mocy powyższej umowy w roku szkolnym 2017/18 utworzono klasę patronacką.
Jej priorytet to dążenie do poszerzenia kwalifikacji uczniów, głównie w ramach umiejętności zawodowych.
Klasa liczy 30 osób i obejmuje zawody:
technik żywienia i usług gastronomicznych 343404,
technik hotelarstwa 422402,
technik technologii żywności na podbudowie kwalifikacji T.4. w zawodzie cukiernik 314403.
Opiekunowie praktyk zapewniają nadzór metodyczno-dydaktyczny poprzez dodatkowe inicjatywy edukacyjne, np. organizowanie spotkań młodzieży z kierownikami działów i szkoleń z zakresu obsługi gościa, check in, check out itd.
Dzięki podjętej współpracy młodzież zyskuje dodatkowe doświadczenie zawodowe.

 

Galeria wydarzeń

 

04.09.2017r. - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

05.09.2017r. - Uroczyste rozpoczęcie zajęć kształcenia zawodowego praktycznego klasy patronackiej w hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw.17.10.2017r. Moduł Service Culture Pathway - Budowanie Lojalności

30.01.2018r. - szkolenie "filetowanie ryb" dla technik żywienia i usług gastronomicznych 343404 oraz technik technologii żywności na podbudowie kwalifikacji T.4. w zawodzie cukiernik 314403 w hotelu Bristol Luxury Collection Hotel, Warsaw. Szkolenie odbyło się pod czujnym okiem szefa kuchni Pana Michała Tkaczyk.

10.04.2018r. Spotkanie z Dyrektorem Restauracji i Barów Hotelu Bristol

28.05.2018r. Szkolenie z HACCP i alergenów

19.06.2018r. Uroczyste zakończenie roku w klasie patronackiej. W związku z zakończeniem roku szkolnego uroczyście podsumowano współpracę w ramach umowy dotyczącej klasy patronackiej (spotkanie odbyło się w hotelu Sherton Warsaw Hotel). Miłym akcentem uroczystości było wyróżnienie Klaudii Wróbel. Uczennica została otrzymała od hotelu Sheraton Warsaw Hotel dyplom i nagrodę za szczególne zaangażowanie, wzorowe i sumienne wypełnianie obowiązków podczas zajęć praktycznych.

Partnerzy kształcenia zawodowego

 • logo_bristol.jpg
 • logo_ckm.jpg
 • logo_cyprus.jpg
 • logo_gromada.jpg
 • logo_nalesnikarnia.jpg
 • logo_novotel.jpg
 • logo_palatium.jpg
 • logo_panorama.jpg
 • logo_piknik.jpg
 • logo_radisson_blu.jpg
 • logo_sheraton.jpg
 • logo_sofitel.jpg
 • logo_szpularnia.jpg
 • logo_westin.jpg
Wiarygodna szkoła

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

PROGRAM 300+

300plus

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification