Harmonogram rekrutacjikliknij i sprawdź

 

Harmonogram rekrutacji uzupełniającejkliknij i sprawdź

klasa patronacka 201819 października 2018 r. uczniowie ZS nr 1 z klasy technik żywienia i usług gastronomicznych, odbywający praktykę zawodową w hotelu Sheraton, Wetin, Bristol (klasa patronacka) poznali Szefa Kuchni Hotelu Sheraton - Marcina Sasina.
Pasją Pana Marcina jest kuchnia azjatycka. W swojej karierze miał możliwość pracy z najlepszymi tajskimi mistrzami kulinarnymi, którzy odkryli przed nim smaki, aromaty, a zarazem sekrety tej kuchni świata. W proponowanym przez siebie menu koncentruje się głównie na Tajlandii, Indonezji, Wietnamie i Chinach. Orientalne smaki i aromaty tej niezwykle wyszukanej kuchni możemy poznać, udając się do restauracji InAzia w warszawskim hotelu Sheraton.
Pan Marcin przybliżył uczniom klasy patronackiej tajniki gastronomii XXI wieku. Dowiedzieli się o istotnych kwestiach, dotyczących bezpieczeństwa produkcji, nowoczesnych urządzeniach i maszynach w kuchni, kuchni molekularnej, kwiatach jadalnych oraz niespotykanych owocach i warzywach, które pojawiają się na stołach współczesnych restauracji, a także o dekorowaniu potraw (Plating Presentation).

Partnerzy kształcenia zawodowego

 • logo_bristol.jpg
 • logo_ckm.jpg
 • logo_cyprus.jpg
 • logo_gromada.jpg
 • logo_nalesnikarnia.jpg
 • logo_novotel.jpg
 • logo_palatium.jpg
 • logo_panorama.jpg
 • logo_piknik.jpg
 • logo_radisson_blu.jpg
 • logo_sheraton.jpg
 • logo_sofitel.jpg
 • logo_szpularnia.jpg
 • logo_westin.jpg
Wiarygodna szkoła

Rekrutacja 2019/2020

rekrutacja 2019 20

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

PROGRAM 300+

300plus

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification