Szczegółowe informacje o szkole i dokumenty szkolne dostępne są w zakładce BIP Biuletyn informacji Publicznej – zachęcamy do odwiedzenia strony BIP.

13 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim odbył się II Powiatowy Konkurs Literatury Rosyjskiej. Tegoroczną edycję poświęcono powieści Fiodora Dostojewskiego "Zbrodnia i kara".
Konkursowi patronuje Dyrektor ZS nr 1 – Cezary Skalski, a organizatorkami przedsięwzięcia są nauczycielki języka rosyjskiego - Bożena Grzybowska i Katarzyna Patynowska.
Poza uczniami naszej szkoły w zmaganiach wzięli udział uczniowie szkół średnich z Milanówka, Pruszkowa, Żyrardowa i Mszczonowa – w sumie 16 osób.
Naszą uroczystość uświetnił wykład, dotyczący genezy powieści "Zbrodnia i kara". Wygłosiła go absolwentka Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim – dr Anna Gębalska.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursowej rywalizacji, zaś laureatom serdecznie gratulujemy!

6 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół nr 1 odbył się konkurs cukierniczy "Magia Słodkich Świąt Bożego Narodzenia". Wspaniale pachnące i smakowicie wyglądające wypieki stworzyły klimat zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego. Uczestnicy wykazali się godną uznania kreatywnością i zaangażowaniem. Jury w składzie dyrektor ZS 1 - Cezary Skalski, wicedyrektor - Katarzyna Wiśniewska, przedstawiciele Cukierni Rzeczkowscy oraz firmy Aryzta Polska Sp. z o.o. oceniło efekty pracy uczniów, biorąc pod uwagę następujące kryteria:
- smak deseru,
- wrażenie wizualne i estetykę wykonania,
- dobór składników,
- nawiązanie do tematu Świąt Bożego Narodzenia.

Laureaci:
1 miejsce - Jakub Kucharski i Dominik Kuciński z klasy IV ct,
2 miejsce - Julia Piekarska, Maciej Krajewski z klasy III abht,
3 miejsce - Julia Uziak z klasy I aht i Karolina Olesińska z klasy IV ct.
Wyróżnieni:
Jakub Kołodziejski i Piotr Wojtczak z klasy 2 abht oraz Patrycja Ejchsztet i Weronika Mazurek z klasy III abht.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za piękne, słodkie inspiracje, tworzące świąteczną atmosferę.

Dnia 22.11.2019r. odbył się XI Ogólnopolski Konkurs Gastronomiczny i Kelnerski "Kuchnia Polska na Mazowszu 2019" pod hasłem Polskie Skarby Kulinarne.
Organizatorem konkursu byli ZSSG ul. Komorska w Warszawie, Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika, Fundacja im. Hanny Szymanderskiej, przy wsparciu i pomocy merytorycznej Szefów Kuchni, Mistrzów Kelnerskich i absolwentów szkoły.
W tym roku, konkursowi przyświecała idea powrotu do historii polskich kulinariów chcąc uczcić 100 lecie odzyskania niepodległości.
Zespół Szkół nr 1 w konkursie gastronomicznym reprezentowali uczniowie klasy 2abht Wiktoria Kulis i Bartłomiej Reperowski, zaś w konkursie kelnerskim wiedzą, talentem i umiejętnościami z zakresu zasad obsługi konsumenta wykazała się Patrycja Majewska z klasy 3abht.
W konkursie gastronomicznym zadaniem uczniów było przygotowanie zakąski gorącej z szyjek rakowych i twarożku, oraz danie główne, gdzie głównymi składnikami były przepiórka, kasza orkiszowa i cebula.

Partnerzy kształcenia zawodowego

• logo_bristol.jpg
  • logo_ckm.jpg
  • logo_cyprus.jpg
  • logo_gromada.jpg
  • logo_nalesnikarnia.jpg
  • logo_novotel.jpg
  • logo_palatium.jpg
  • logo_panorama.jpg
  • logo_piknik.jpg
  • logo_radisson_blu.jpg
  • logo_sheraton.jpg
  • logo_sofitel.jpg
  • logo_szpularnia.jpg
  • logo_westin.jpg

Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Akcja 1 Mobilność Edukacyjna

Smacznie, zdrowo i sportowo

Kto jest Online

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

Dopalacze kradną życie

E-papierosy-profilaktyka