logo czytaj pl 2018

Jesteśmy jedyną szkołą w Grodzisku, która przystąpiła do akcji CZYTAJ PL i przez cały listopad mamy dostęp do bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audio-booków. Wystarczy wygooglować :) czytaj pl i już tylko krok od przekroczenia progu wirtualnej biblioteki.
Należy pobrać aplikację mobilną Woblink, następnie przyjść do szkolnej biblioteki i zeskanować kod QR z plakatu i czytać, czytać, czytać...
W wirtualnej bibliotece można znaleźć takie hity, jak "Opowiadania bizarne" Olgi Tokarczuk, "Komeda. Osobiste życie jazzu" Magdaleny Grzebałkowskiej, kryminały Remigiusza Mroza i Wojciecha Chmielarza, "Okruch" Anny Ficner-Ogonowskiej, czy wreszcie pierwszy tom kultowych "Zwiadowców" Johna Flanagana.

plakat czytaj pl2018

Partnerzy kształcenia zawodowego

 • logo_bristol.jpg
 • logo_ckm.jpg
 • logo_cyprus.jpg
 • logo_gromada.jpg
 • logo_nalesnikarnia.jpg
 • logo_novotel.jpg
 • logo_palatium.jpg
 • logo_panorama.jpg
 • logo_piknik.jpg
 • logo_radisson_blu.jpg
 • logo_sheraton.jpg
 • logo_sofitel.jpg
 • logo_szpularnia.jpg
 • logo_westin.jpg
Wiarygodna szkoła

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

PROGRAM 300+

300plus

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification