zebranie rodzicow

PONIEDZIAŁEK, 18.03.2019 r., godz. 17.00.
OBOWIĄZKOWE ZEBRANIE RODZICÓW uczniów z klas III LO i IV Technikum;
informacja o proponowanych ocenach, frekwencji i zachowaniu;
DZIEŃ OTWARTY dla Rodziców uczniów z pozostałych klas.

Uczestnicy projektu "Gastronomia i hotelarstwo nie znają granic", realizowanego w ramach Programu Erasmus + SEKTOR KSZTAŁCENIE I SZKOLENIA ZAWODOWE, AKCJA 1, MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA (uczniowie z klas gastronomicznych i hotelarskich ZS nr 1 – Technikum nr 1) już niebawem będą odbywać 2-tygodniowy zagraniczny staż zawodowy w restauracjach i hotelach na terenie Nicei. Dzięki temu uzyskają kwalifikacje zawodowe, językowe, kulturowe i społeczne zgodnie z ideą ECVET (Europejskiego Systemu Transferu Osiągnięć w Kształceniu i Szkoleniu Zawodowym, który ma służyć zwiększeniu przejrzystości i porównywalności kwalifikacji).

Otrzymają adekwatne do ich zawodu stanowiska: kuchnia lub serwis (obsługa konsumenta/gościa hotelu).

Znajdą również czas na spotkania z francuskimi mediami, przedstawicielami tamtejszych pracodawców, wzajemną integrację oraz zwiedzanie Nicei i jej okolic.

Wyjazd do Francji został poprzedzony cyklem obowiązkowych szkoleń z zakresu przygotowania językowego, kulturowego, pedagogicznego i BHP.
Po zakończeniu stażu i dokonaniu oceny uczestnik w wyniku certyfikacji otrzyma Europass Mobilność, polsko – francuski certyfikat oraz Indywidualny Wykaz Osiągnięć. Zdecydowanie ułatwi to stażyście udany start w dorosłe, zawodowe życie.

Organizacja goszcząca: UNION PATRONALE DES CAFETIERS RESTAURATEURS ET METIERS DE LA NUIT CÔTE D’AZUR – Stowarzyszenie Restauratorów z siedzibą w Nicei.
Staż zawodowy w restauracjach i hotelach na terenie Nicei: 19.II.–2.III.2019 r.

„Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+”
„Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną zawartość merytoryczną”

Partnerzy kształcenia zawodowego

• logo_bristol.jpg