Wrzesień

6.09. 2021- pod hasłem Sprzedaj-Kup - Złoty Interes Zrób! zorganizowaliśmy kiermasz używanych podręczników.
Ci, którzy chcieli kupić bądź sprzedać podręczniki mieli szansę zaoszczędzić pieniądze oraz wykazać się ekologiczną postawą, gdyż książki otrzymały drugie życie.

4.10.2021- to Światowy Dzień Zwierząt.

Obchodząc Światowy Dzień Zwierząt, chcemy uwrażliwić młodzież na los wszystkich zwierząt , zarówno naszych domowych towarzyszy jak i tych dziko żyjących.
SU zorganizował zbieranie karmy dla zwierząt.
Dziękujemy.

4.10.2021 - I Szkolny Turniej Szachowy
Szachy od wieków uważane są za sport, służący rozwijaniu intelektualnych zdolności. Tym bardziej cieszy, ze w dobie cyfrowej rozrywki są wśród naszych uczniów (i nauczycieli:) miłośnicy tej klasycznej rozrywki.
Turniej odbył się w naszej szkole przy wsparciu Centrum Kultury

oto lista zwycięzców
1. Adam Ciomcia 3clg
2. Zuzanna Pakuła 2bl
3. Arkadiusz Grzegorski 3blg

Grono pedagogiczne reprezentowała prof. Barbara Wysocka, która nie miała sobie równych :)

6.10.2021 - wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Przeliczono 542 kart 2 oddane głosy były nieważne.

Szkolna Komisja Wyborcza podała do publicznej wiadomości wyniki wyborów i skład SU na nową kadencję:)

29.10.2021 szkolne Halloween Cukierek albo psikus !
Konkurs na najpiękniejszą halloweenową dynie, ...i najważniejsza zabawa przebrany – niepytany -tak wyglądał dzień w naszej szkole!
Na korytarzach pojawiły się wiedźmy, duchy i inne dziwadła… Strach się bać!!!