27 marca 2019 r. w Zespole Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie odbył się międzyszkolny konkurs hotelarski "Zostań mistrzem hotelarstwa". Naszą szkołę reprezentowały Klaudia Wróbel i Justyna Tryniszewska z klasy 3ht – nicejskie stażystki projektu realizowanego w ramach Programu Erasmus+, które zajęły 1 miejsce. Za przygotowanie młodzieży odpowiadały nauczycielki przedmiotów zawodowych - Julita Kaczmarek i Katarzyna Wiśniewska.
Konkurs składał się z dwóch części: etap I - test pisemny, zawierający 25 pytań; etap II - obsługa gościa w restauracji hotelowej, obsługa gościa w jednostce mieszkalnej z wykorzystaniem terminów i zwrotów w języku obcym, rozróżnianie rodzajów jednostek mieszkalnych, ich wyposażenie.
Serdecznie gratulujemy! Niech odniesiony sukces zachęci do kontynuowania pracy nad zawodowym rozwojem, stanie się inspiracją do dalszego działania i przyczyni się do utwierdzenia w przekonaniu, że decyzja, dotycząca wyboru zawodu okazała się słuszna.