27 marca 2019 r. w Zespole Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie odbył się międzyszkolny konkurs hotelarski "Zostań mistrzem hotelarstwa". Naszą szkołę reprezentowały Klaudia Wróbel i Justyna Tryniszewska z klasy 3ht – nicejskie stażystki projektu realizowanego w ramach Programu Erasmus+, które zajęły 1 miejsce. Za przygotowanie młodzieży odpowiadały nauczycielki przedmiotów zawodowych - Julita Kaczmarek i Katarzyna Wiśniewska.
Konkurs składał się z dwóch części: etap I - test pisemny, zawierający 25 pytań; etap II - obsługa gościa w restauracji hotelowej, obsługa gościa w jednostce mieszkalnej z wykorzystaniem terminów i zwrotów w języku obcym, rozróżnianie rodzajów jednostek mieszkalnych, ich wyposażenie.
Serdecznie gratulujemy! Niech odniesiony sukces zachęci do kontynuowania pracy nad zawodowym rozwojem, stanie się inspiracją do dalszego działania i przyczyni się do utwierdzenia w przekonaniu, że decyzja, dotycząca wyboru zawodu okazała się słuszna.

Rekrutacja 2019/2020

rekrutacja 2019 20

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification