W dniu 23 marca 2018 roku w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim odbyła się Gala Finałowa II Powiatowego Konkursu Historycznego "Polacy w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej w latach 1914 -1922".
Projekt był realizowany w ramach obchodów 100 -lecia odzyskania niepodległości i uzyskał logo Niepodległa. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Mazowiecki Kurator Oświaty – Pani Aurelia Michałowska, Starosta Grodziski - Pan Marek Wieżbicki i Burmistrz Grodziska Mazowieckiego - Pan Grzegorz Benedykciński.
Napłynęło wiele prac w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne. Przygotowane przez uczniów prezentacje, animacje i filmy stały na bardzo wysokim poziomie. Jury miało nie lada problem z wyłonieniem laureatów. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się z udziałem gości honorowych - Mazowieckiego Kuratora Oświaty – Aurelii Michałowskiej, Starosty Grodziskiego – Marka Wieżbickiego, Wiceburmistrza Grodziska Maz. - Tomasza Krupskiego.

Na gali obecni byli również przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół powiatu grodziskiego, uczestnicy konkursu, nauczyciele - opiekunowie oraz rodzice. Nie zabrakło też przedstawicieli lokalnych mediów.
Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 przygotowali oprawę plastyczną i słowno-muzyczną uroczystości. Uczestnikom gali odtworzono prace laureatów we wszystkich kategoriach.
Laureaci i wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wiele nagród rzeczowych i książkowych ufundowanych przez MKO, Starostwo Powiatu Grodziskiego i Gminę Grodzisk Mazowiecki, Wyd. Olesiejuk i lokalnych sponsorów.
Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Szkoła Podstawowa

Szkoła Gimnazjalna

Szkoła Ponadgimnazjalna

Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Akcja 1 Mobilność Edukacyjna

BIP

bip logo

Smacznie, zdrowo i sportowo

Regionalne Podróże Kulinarne 2020

regionalne podroze kulinarne

Kto jest Online

Odwiedza nas 255 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja 2020/2021

Dziennik LIBRUS

librus

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Nasz kanał na Youtube

Dopalacze kradną życie

Zdrowie i higiena

E-papierosy-profilaktyka

e papierosy

PRO MASOVIA

medal promasovia

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Wiarygodna szkoła

II konkurs literatury rosyjskiej

konkurs literatury rosyjskiej

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

Dobry start w zawodzie

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com