herb powiatu grodziskiego

 

 

„Polacy w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej w latach 1914 – 1922”

Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości


Wolna i niepodległa Polska to wartość wspólna wszystkich Polaków. Odzyskana niepodległość w 1918 roku to wydarzenie, które dzisiaj inspiruje Nas do myślenia o przyszłości naszego kraju oraz wyzwala w Nas chęć budowy nowoczesnego, wolnego i demokratycznego państwa gotowego do walki o wolność Ojczyzny.

Rozpoczynający się rok 2018 jest rokiem obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkie szkoły Powiatu Grodziskiego oraz powiatów sąsiadujących do świętowania tej wyjątkowej rocznicy poprzez udział w II Powiatowym Konkursie Historycznym realizowanym w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości
„Polacy w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej w latach 1914 – 1922”
Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.
Zaproszenie – do pobrania

Z poważaniem
Cezary Skalski
Dyrektor Zespołu Szkół nr 1
w Grodzisku Mazowieckim

 

Regulamin konkursu – do pobrania
Karta zgłoszenia – do pobrania

 

Miło Nam poinformować, że Patronat Honorowy nad konkursem objęli:
Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska
Starosta Grodziski Marek Wieżbicki
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński

patronat konkurs historyczny 2018

Konkurs uzyskał zgodę na używanie logo niepodległej – więcej informacji kliknij

 

 

 

 

 

 

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification