Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 wzięli udział w ankiecie dotyczącej analizy spożycia izoflawonów. Ankieta została przeprowadzona wśród uczniów szkół średnich z całej Polski, w ramach badań realizowanych w Katedrze Dietetyki Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie we współpracy z Poradnią Dietetyczną Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Wyniki ankiety w Zespole Szkół nr 1: prezentacja

W dniach 11-13 października klasy II dl i I at pod opieką p.Żureckiej, p.Vedral, p.Lis i p.Żureckiego pojechały na wycieczkę do Gdańska. Już od początku towarzyszył nam dobry humor i przez całą drogę śpiewaliśmy różne piosenki, przez co było bardzo wesoło. Naszą pierwszą atrakcją był stadion Energa Lechii Gdańsk. Pokazano nam szatnie gości, sale do rozgrzewek oraz miejsca VIP. Po zwiedzaniu udaliśmy się do escaperoomów, czyli do gry polegającej na wydostaniu się z zamkniętych pokojów. Musieliśmy rozwiązywać różne zagadki i znaleźć kody do drzwi. Udało się to tylko dwóm grupom ale wszyscy dobrze się bawili. Po wyczerpującym dniu wybraliśmy się na wieczorny spacer brzegiem morza. Następnego dnia pojechaliśmy ku przygodzie do "Adventure Park" w Gdyni. Emocji nie brakowało, niektórzy pokonali swoje lęki i słabości, ale wszyscy wyszli zadowoleni.

Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Akcja 1 Mobilność Edukacyjna

Smacznie, zdrowo i sportowo

Kto jest Online

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Dopalacze kradną życie

E-papierosy-profilaktyka