300plusOd 1 lipca br. można składać elektroniczne wnioski w rządowym programie DOBRY START 300 dla ucznia. Wnioski można złożyć za pośrednictwem swojej bankowości elektronicznej lub strony http://empatia.mrpips.gov.pl
Od początku sierpnia br. mieszkańcy gminy Grodzisk Mazowiecki mogą składać wnioski także w wersji papierowej w Dziale Świadczeń Rodzinnych OPS (ul. Składowa 5) oraz Urzędzie Miejskim w Sali Obsługi Mieszkańców.
Uczniowie pochodzący z innych gmin składają wnioski w przynależnej gminie.
Program "Dobry Start" to 300,00 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód.
Świadczenie przysługuje do ukończenia 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole otrzymają wsparcie do ukończenia przez nie 24 roku życia.
Więcej informacji na stronie: https://www.mpips.gov.pl/DobryStart

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification