26 października 2018 r. nasi uczniowie, którzy uczą się rozszerzonej informatyki (z klas 2cl i 3el) uczestniczyli w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Na miejscu zobaczyli odwzorowania postaci z gier, komiksów, filmów i seriali (wiernie wykonane stalowe figury Spider-Mana, Batmana i Iron Mana), wystawy LEGO (w tym Sokół Millennium złożony z 7500 części), modele i kolekcje World of Tanks i World of Warships oraz makiety, przedstawiające historyczne pola bitew, strefę wolnego grania, a także największą w tej części Europy strefę gier planszowych.
Uczniowie z ZS nr 1 pojechali na targi razem z młodzieżą z Technikum Informatycznego w Grodzisku Mazowieckim, co pozwoliło im zapoznać się z osobami o podobnych zainteresowaniach. Otrzymali certyfikat, potwierdzający udział w targach Warsaw Comic Show i Warsaw Game Show. Organizatorką wyjazdu była Pani Profesor Beata Waś.

Rekrutacja 2019/2020

rekrutacja 2019 20

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification