20 lutego 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1, Technikum nr 1 spędzili słodko czas na targach Expo Sweet. Są to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. Targi cyklicznie odbywają się w Centrum Expo XXI w Warszawie.
Uczniowie podczas zwiedzania targów mieli możliwość zapoznania się z szeroką ofertą produktów cukierniczych, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wyposażeniem cukierni oraz ofertą usług świadczonych w branży. Zapoznali się z firmami oferującymi maszyny i surowce dla cukierników, piekarzy, lodziarzy.

Rekrutacja 2019/2020

rekrutacja 2019 20

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification