20 lutego 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1, Technikum nr 1 spędzili słodko czas na targach Expo Sweet. Są to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. Targi cyklicznie odbywają się w Centrum Expo XXI w Warszawie.
Uczniowie podczas zwiedzania targów mieli możliwość zapoznania się z szeroką ofertą produktów cukierniczych, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wyposażeniem cukierni oraz ofertą usług świadczonych w branży. Zapoznali się z firmami oferującymi maszyny i surowce dla cukierników, piekarzy, lodziarzy.