See other templates

Komunikat dyrektora szkoły z dnia 25.04.2019 r.

Rada Pedagogiczna na zebraniu w dniu 25.04.2019 r. podjęła uchwały w sprawie klasyfikacji i promocji uczniów klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego i czwartych Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim.
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodniczący Rady Pedagogicznej
Cezary Skalski - dyrektor ZS1

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY Z DNIA 08.04.2019 r.

DOTYCZĄCY STRAJKU

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

uprzejmie informuję, że nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim przystąpili do ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty. Od 8 kwietnia 2019 r. rozpoczął się do odwołania bezterminowy strajk. Liczba nauczycieli deklarujących udział w strajku nie pozwala na zapewnienie młodzieży bezpiecznych i higienicznych warunków pracy na terenie szkoły.

W związku z powyższym w czasie strajku na terenie szkoły nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. Rodziców niepełnoletnich uczniów proszę o informację na temat potrzeby zorganizowania dla nich opieki, w przypadku braku możliwości zapewnienia jej we własnym zakresie.

Na bieżąco będę Państwa i uczniów informował o podejmowanych decyzjach za pośrednictwem strony internetowej szkoły.
Proszę również o śledzenie informacji związanych ze strajkiem pracowników oświaty w mediach.

Powyższą informację przekazałem Staroście Powiatu Grodziskiego.

Za wszelkie niedogodności z góry przepraszam.

z poważaniem

Dyrektor ZS1 w Grodzisku Mazowieckim

strajk oswiata
KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
DOTYCZĄCY AKCJI STRAJKOWEJ OD 08 KWIETNIA 2019

W związku z planowanym od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania strajkiem pracowników oświaty mogą wystąpić zmiany w harmonogramie pracy szkoły.W związku z powyższym zajęcia na terenie szkoły będą zorganizowane zgodnie z poniższym harmonogramem.

Harmonogram zajęć w dniu 08.04.2019 r. dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 1 (uczniowie zgłaszają się na salę gimnastyczną)

8.50 - 9.35        Historia/zajęcia profilaktyczne
9.45 - 10.30      Historia/zajęcia profilaktyczne
10.45 - 11.30    Matematyka/zajęcia profilaktyczne
11.35 - 12.20    Matematyka/zajęcia profilaktyczne
12.25 - 13.10     Religia

Harmonogram pracy szkoły na każdy kolejny dzień strajku będzie zamieszczanyw dniu poprzedzającym tylko na stronie internetowej szkoły http://www.zs1grodzisk.pl

Proszę również o śledzenie informacji związanychze strajkiem pracowników oświaty w mediach.

Za wszelkie niedogodności z góry przepraszam

Dyrektor ZS1 w Grodzisku Mazowieckim