Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim oraz Restauracja Piknik zapraszają na premierę książki Jak Piknik to w Grodzisku - 30 maja 2019 r. godzina 18.00 grodziska Mediateka ul. 3 maja 57 - wstęp wolny.

Współpraca, profesjonalizm i miłość do sztuki kulinarnej stały się tematem przewodnim książki przedstawiającej pracę kucharzy – niegdyś uczniów Technikum Gastronomicznego w Grodzisku Mazowieckim, dziś profesjonalistów – których receptury zostały skrojone na miarę fantazji kulinarnej.
Książka prezentuje przepisy restauracji Piknik oraz dorobek kulinarny Technikum Gastronomicznego w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim.
PROGRAM:
- prezentacja książki
- rozmowa z autorami i partnerami projektu
- premierę uświetni występ wokalistki Dagmary Jaworskiej znanej z programu Jaka to melodia


Zapraszamy

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification