Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim oraz Restauracja Piknik zapraszają na premierę książki Jak Piknik to w Grodzisku - 30 maja 2019 r. godzina 18.00 grodziska Mediateka ul. 3 maja 57 - wstęp wolny.

Współpraca, profesjonalizm i miłość do sztuki kulinarnej stały się tematem przewodnim książki przedstawiającej pracę kucharzy – niegdyś uczniów Technikum Gastronomicznego w Grodzisku Mazowieckim, dziś profesjonalistów – których receptury zostały skrojone na miarę fantazji kulinarnej.
Książka prezentuje przepisy restauracji Piknik oraz dorobek kulinarny Technikum Gastronomicznego w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim.
PROGRAM:
- prezentacja książki
- rozmowa z autorami i partnerami projektu
- premierę uświetni występ wokalistki Dagmary Jaworskiej znanej z programu Jaka to melodia