W poniedziałek, 2 września 2019 r., w Zespole Szkół nr 1 odbyła się inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Zgromadzonych gości oraz całą społeczność szkolną powitał Dyrektor ZS nr 1 - Cezary Skalski. Jednym z punktów programu uroczystości było wręczenie Nagrody im. Kazimierza Ryglewicza - profesora matematyki w grodziskim Liceum Ogólnokształcącym w latach 1930 – 1978. Otrzymał ją Jakub Dziedzic, który uzyskał 100% z egzaminu maturalnego z matematyki w zakresie podstawowymi i 100% w zakresie rozszerzonym.

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com
forklift certification