W poniedziałek, 2 września 2019 r., w Zespole Szkół nr 1 odbyła się inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Zgromadzonych gości oraz całą społeczność szkolną powitał Dyrektor ZS nr 1 - Cezary Skalski. Jednym z punktów programu uroczystości było wręczenie Nagrody im. Kazimierza Ryglewicza - profesora matematyki w grodziskim Liceum Ogólnokształcącym w latach 1930 – 1978. Otrzymał ją Jakub Dziedzic, który uzyskał 100% z egzaminu maturalnego z matematyki w zakresie podstawowymi i 100% w zakresie rozszerzonym.