W poniedziałek, 2 września 2019 r., w Zespole Szkół nr 1 odbyła się inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Zgromadzonych gości oraz całą społeczność szkolną powitał Dyrektor ZS nr 1 - Cezary Skalski. Jednym z punktów programu uroczystości było wręczenie Nagrody im. Kazimierza Ryglewicza - profesora matematyki w grodziskim Liceum Ogólnokształcącym w latach 1930 – 1978. Otrzymał ją Jakub Dziedzic, który uzyskał 100% z egzaminu maturalnego z matematyki w zakresie podstawowymi i 100% w zakresie rozszerzonym.

Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Akcja 1 Mobilność Edukacyjna

BIP

bip logo

Smacznie, zdrowo i sportowo

Regionalne Podróże Kulinarne 2020

regionalne podroze kulinarne

Kto jest Online

Odwiedza nas 236 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja 2020/2021

Dziennik LIBRUS

librus

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Nasz kanał na Youtube

Dopalacze kradną życie

Zdrowie i higiena

E-papierosy-profilaktyka

e papierosy

PRO MASOVIA

medal promasovia

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Wiarygodna szkoła

II konkurs literatury rosyjskiej

konkurs literatury rosyjskiej

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

Dobry start w zawodzie

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com