18 września  odbył się kiermasz, który był okazją, by wreszcie zaopatrzyć się w upragnione podręczniki w "dobrej cenie". Na sali gimnastycznej zgromadzili się sprzedający i kupujący, którzy szybko i sprawnie dokonywali transakcji. Kiermasz cieszył się zainteresowaniem wśród uczniów i absolwentów. Całe przedsięwzięcie zorganizował Samorząd Uczniowski, który zadbał o dobrą i miłą atmosferę.

Dziennik LIBRUS

librus

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

PRO MASOVIA

medal promasovia

Wiarygodna szkoła

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM NR 1 w Grodzisku Mazowieckim jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Nasz kanał na Youtube

Regionalne Podróże Kulinarne 2019

regionalne podroze kulinarne

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

Zdrowie i higiena

MEN

RODO

rodo logo

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com