nagroda prm 2019W ostatnią środę, 27 listopada 2019 r., w auli Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie wręczone zostały Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane uczniom wyróżniającym się najlepszymi wynikami edukacyjnymi w szkołach średnich z terenu Warszawy i jej okolic. Amelia Huba z kl. DL i Klaudia Wróbel z kl. IV HT to nasze reprezentantki w tym zaszczytnym gronie stypendystów. Uczennice uzyskały najwyższe średnie ocen w ubiegłym roku szkolnym - Amelia w Liceum ogólnokształcącym a Klaudia w Technikum nr 1. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Kształcenie i Szkolenia Zawodowe Akcja 1 Mobilność Edukacyjna

BIP

bip logo

Smacznie, zdrowo i sportowo

Regionalne Podróże Kulinarne 2020

regionalne podroze kulinarne

Kto jest Online

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.

Dziennik LIBRUS

librus

Srebrna Szkoła

srebrna tarcza technikum 2018

Nasz kanał na Youtube

Dopalacze kradną życie

Zdrowie i higiena

E-papierosy-profilaktyka

e papierosy

PRO MASOVIA

medal promasovia

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

Wiarygodna szkoła

II konkurs literatury rosyjskiej

konkurs literatury rosyjskiej

II POWIATOWY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

Dobry start w zawodzie

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytelnictwo

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com