Grupa uczniów z naszej szkoły, lingwistów entuzjastów, uczestniczyła 25.05.2022 w warsztatach językowych "By Język Obcy Nie Był Obcy", zorganizowanych przez Zakład Glottodydaktyki w Instytucie Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Program warsztatów obejmował: wykład w języku niemieckim na temat studiów na Wydziale Neofilologii, praktyczne ćwiczenia językowe, zwiedzanie budynku Wydziału Neofilologii, wizytę w Bibliotece UW, a także spacer po jej ogrodach.
To był bardzo udany wyjazd, który zostanie na długo w pamięci uczniów. Nie tylko zdobyli oni wiele cennych wiadomości, ale także poczuli klimat studiów i mieli okazję zaobserwować życie studenckie.
Bardzo dziękujemy Pani Profesor Annie Jaroszewskiej za wspólny spacer po budynku Wydziału Neofilologii i wiele cennych informacji odnośnie studiów na nim oraz Pani Matyldzie Wolny za przeprowadzenie warsztatów.

Nasza szkoła podjęła już działania mające na celu stałą współpracę z Wydziałem Neofilologii UW, liczymy na owocną relację i mamy nadzieję, że nasi uczniowie wkrótce będą regularnie go odwiedzać.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14