tk 3dzien

Pokaz barmański

Dnia 23 marca 2022 r. w ramach Tygodnia Kultury odbył się dwugodzinny pokaz barmański, w którym uczniowie Zespołu Szkół nr 1 mieli okazję oglądać wspaniały, pełen energii pokaz. Przed młodzieżą stanął Kacper Smarz.
Uczniowie, podczas spotkania, mieli okazję poznać proces powstawania drinków. Jednak największy aplauz był przy latających w powietrzu butelkach, wirujących szklankach. Biorąc pod uwagę fakt, że mieliśmy do czynienia z warunkami szkolnymi, koktajle były przygotowywane na bazie bezalkoholowych zamienników.
Wirujace w powietrzu butelki, muzyka, pozytywna energia Kacpra Smarz zapiszą się na długo w naszej pamięci.
Pokaz odbył się dzięki restauracji The Park w Grodzisku Mazowieckim.
Solowy pokaz barmański to prawdziwa walka z grawitacją, gdzie głównym bohaterem jest barman, a atrybuty barmańskie, muzyka i umiejętności są jego największą bronią! Wirujące w powietrzu butelki i powstające przy tym koktajle z pewnością zapiszą się w pamięci Państwa gości. Solowy pokaz barmański to prawdziwa walka z grawitacją, gdzie głównym bohaterem jest barman, a atrybuty barmańskie, muzyka i umiejętności są jego największą bronią! Wirujące w powietrzu butelki i powstające przy tym koktajle z pewnością zapiszą się w naszej pamięci.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2022

16 i 23 marca 2022 mieliśmy przemiłą okazję do wysłuchania brytyjskiej poezji w wykonaniu uczniów z naszej szkoły. Bardzo Wam dziękujemy za odwagę i piękne recytacje. Wszystkim gratulujemy a szczególnie laureatom:
I-miejsce - Julia Pindor kl.2dl
II-miejsce - Liza Svyrydykha kl.2at
III- miejsce - Joanna Niciejewska kl.3dlg oraz Anna Nowowiejska kl.3alg

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

 Pokaz gimnastyczno-sportowy

 

Spotkanie z poezją niemiecką i ukraińską

24.03.2022r nasz ogród szkolny wybrzmiał poezją niemiecką i ukraińską. Przy pięknej, wiosennej pogodzie przeczytaliśmy wspólnie utwory największych wieszczów niemieckich: Goethego, Heine i Schillera.
Dołączyła do nas także grupa młodzieży ukraińskiej, która przeczytała kilka utworów poezji ze swojego kraju.
Nasz wspólny, poetycki piknik na trawie był oczywiście pokarmem dla duszy, ale także i dla ciała. Szybko przekształcił się w serdeczną integrację, zapoczątkował wspólne znajomości, a może i przyjaźnie.

 

 Dzień bez plecaka

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

 

Materiał filmowy z dzisiejszych wydarzeń jest dostępny na naszym kanale Youtube